Designed & Powered by Medialife and Ata Bilişim
Telefon: +90 392 223 10 03     +90 392 223 14 44     Fax: +90 392 223 65 43
Gsm1: +90 533 863 9529     Gsm2: +90 548 857 5057
Adres: Lefkoşa - Güzelyurt Anayolu üzeri Mitsubishi Plaza, KKTC
e-Mail: info@mitsubishikibris.com
Keskin Hatlar
Lancer'a tek bir bakışınız bile size tüm gerekenleri söyleyecektir. 0, herkesin karşısında sahibini en doğru tanımlayacak spor sedan. O kadar sportif ve dinamik ki, park halinde bile hareketli gibi görünüyor. Sportif performansı ve yol tutuşu aracın görünümü kadar muhteşem. Bunlara bir de yüksek kalitedeki kabin ve Mitsubishi Motors'un güvenilirliğini de eklerseniz, onun vadettiklerini nasıl gerçeğe dönüştürdüğüne şahit olacaksınız.

Deneyimin Mükemmel Sonucu
Karşınızda, tamamen yenilenmiş Mitsubishi Lancer... Sunduğu bu nedenle, daha geniş ve daha konforlu bir hale getirilerek sürüş deneyimi ve çekici görüntüsüyle gerçek bir spor sedan... üstün ekipman özellikleriyle donatıldı. Sonuç; her yönüyle yıllar boyunca dünyanın en zorlu ralli yarışlarında kazanılan sizin için yaratılmış mükemmel bir otomobil... başarılardan esinlenildi, ancak bu rallilerden bile daha zorlu olan gerçek dünya şartlarına özel dizayn edildi.

Başarılarla Dolu Soyağacı
Lancer mükemmel bir kombinasyon sunuyor; eşsiz bir görünüm ve altında yatan güçlü yapı... Güç, ürettiğimiz tüm araçların ayırt edici özelliği ve dünya rallilerinde 35 yıldır yarışan Lancer bunun en iyi örneği. Lancer, yıllar içinde elde ettiği başarıların yanı sıra sadece yüksek mühendislik standartlarıyla elde edilebilecek "en hızlı" ve "mutlak güvenilirlik" sıfatlarını da kazandı. 1973'ten beri Lancer'ın sekiz ve efsanevi Lancer Evolution'un dokuz jenerasyonu bu iddialı sıfatlarla tanımlandı.
TR | ENG
Muhteşem yaz kampanyasından yararlanmak için sizleri showroomlarııza bekliyoruz.